Word Link (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Done
sv: Färdig

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Class
sv: Klass

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: id
sv: ID

en: Except
sv: Förutom

en: The file could not be created.
sv: Filen kunde inte skapas.

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Export to CSV file
sv: Exportera till CSV-fil

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sv[0]: Är du säker på att du vill ta bort detta inlägg?
sv[1]: Är du säker på att du vill ta bort dessa inlägg?
