Word Link (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: weight
fi: paino

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Done
fi: Tehty

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Class
fi: Luokka

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Relationship
fi: Suhde

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: Except
fi: Poikkeukset

en: The file could not be created.
fi: Tiedoston luonti epäonnistui.

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: « , » (Comma)
fi: « , » (Pilkku)

en: « ; » (Semicolon)
fi: « ; » (Puolipiste)

en: «   » (Tabulation)
fi: « » (Välilyönti / tabi)

en: «   » (Space)
fi: «  » (Välilyönti)

en: « ¤ » (Currency sign)
fi: « ¤ » (Valuuttamerkki)

en: Line ending
fi: Rivin loppu

en: Choose the end of line to use.
fi: Valitse sopiva rivin loppu.

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fi[0]: Oletko varma että haluat poistaa tämän elementin?
fi[1]: Oletko varma että haluat poistaa nämä elementit?

en: Specify your custom delimiter.
fi: Määrittele kustomoitu rajoittimesi.

en: « | » (Pipe)
fi: « | » (Putki)
