Word Link (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: weight
th: น้ำหนัก

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: The file could not be created.
th: ไม่สามารถสร้างไฟล์ได้

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
