Word Link (7.x-2.03) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: weight
tr: ağırlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Text
tr: Metin

en: Done
tr: Tamam

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Class
tr: Sınıf

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Relationship
tr: İlişki

en: CSV file
tr: CSV dosyası

en: Except
tr: Dışında

en: The file could not be created.
tr: Dosya oluşturulamadı.

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı

en: Export to CSV file
tr: SCV formatlı dosya olarak dışarı ver

en: Delete selected
tr: Seçileni sil

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
tr[0]: Bu öğeyi/öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?
