Word Link (7.x-2.04) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: weight
he: גובה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Done
he: בוצע

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Configuration
he: הגדרות

en: Delimiter
he: מפריד

en: Relationship
he: יחס

en: Except
he: למעט

en: The file could not be created.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ.

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
