Word Link (7.x-2.10) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Relationship
ar: العلاقة

en: The file could not be created.
ar: لم يتم إنشاء الملف.

en: Word
ar: كلمة

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Override defaults
ar: تجاوز الإعدادات الافتراضية
