Word Link (7.x-2.10) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Configuration
ast: Configuración
