Word Link (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Configuration
af: Konfigurasie
