Word Link (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Visibility
az: Görünüş

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır
