Word Link (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Class
ca: Classe

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Relationship
ca: Relació

en: Except
ca: Excepte

en: The file could not be created.
ca: El fitxer no s'ha pogut crear.

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Export to CSV file
ca: Exporta a un fitxer CSV

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Override defaults
ca: Sobreescriu els valors per defecte
