Word Link (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Relationship
cy: Perthynas

en: Except
cy: Heblaw

en: The file could not be created.
cy: Ni ellir creu y ffeil.

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
