Word Link (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: The file could not be created.
eu: Fitxategia ezin izan da sortu.

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
