Word Link (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: The file could not be created.
jv: File ora bisa digawé.

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Override defaults
jv: Numpuki gawan asline
