Word Link (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: The file could not be created.
ka: ფაილი ვერ შეიქმნა.
