Word Link (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Relationship
lv: Attiecība

en: The file could not be created.
lv: Datni nebija iespējams izveidot.

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Override defaults
lv: Pārrakstīt noklusējumus
