Word Link (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Configuration
ps: سازول

en: Relationship
ps: اړيكې
