Word Link (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: The file could not be created.
sl: Datoteke ni bilo mogoče ustvariti.
