Word Link (7.x-2.20) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: The file could not be created.
am: ፍይሉን መፍጠር አልተቻለም።

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ
