Word Link (7.x-2.20) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Configuration
be: Налады

en: The file could not be created.
be: Немагчыма стварыць файл.

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Override defaults
be: Адмяніць значэнні па змоўчанні
