Word Link (7.x-2.20) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Class
cs: Třída

en: Relationship
cs: Vztah

en: Except
cs: Kromě

en: The file could not be created.
cs: Soubor nelze vytvořit.

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: Export to CSV file
cs: Export do CSV souboru

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Override defaults
cs: Přepsat výchozí
