Word Link (7.x-2.20) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Class
el: Κλάση

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: The file could not be created.
el: Το αρχείο δεν ήταν δυνατό να δημιουργηθεί.

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Override defaults
el: Παράκαμψη προεπιλεγμένων
