Word Link (7.x-2.20) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Configuration
gl: Configuración

en: Class
gl: Clase

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Relationship
gl: Relación

en: Except
gl: Excepción

en: The file could not be created.
gl: Non foi posíbel crear o ficheiro.

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: Export to CSV file
gl: Exportar a un ficheiro CSV

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Override defaults
gl: Sobrescribir valores predeterminados
