Word Link (7.x-2.20) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: The file could not be created.
gu: ફાઇલ બનાવી શકાતી નથી.
