Word Link (7.x-2.20) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Configuration
hr: Postavke

en: Relationship
hr: Odnos

en: The file could not be created.
hr: Datoteka ne može biti stvorena.

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Override defaults
hr: Premosti zadane postavke
