Word Link (7.x-2.20) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Relationship
is: Tengsl

en: The file could not be created.
is: Ekki tókst að búa til skránna.

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
