Word Link (7.x-2.20) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content types
mk: Типови содржина

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Relationship
mk: Релација
