Word Link (7.x-2.20) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Relationship
oc: Relacion

en: The file could not be created.
oc: Lo fichièr a pas pogut èsser creat.

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Override defaults
oc: Sobreescriu los valors per defaut
