Word Link (7.x-2.20) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс
