Word Link (7.x-2.20) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Configuration
ug: لايىھە
