Word Link (7.x-2.21) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Visibility
bg: Видимост

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: The file could not be created.
bg: Файлът не може да бъде създаден.
