Word Link (7.x-2.21) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Import
br: Enporzh
