Word Link (7.x-2.21) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Relationship
bs: Relacija

en: The file could not be created.
bs: Nije bilo moguće kreirati fajl.

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova
