Word Link (7.x-2.21) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Configuration
eo: Agordoj

en: The file could not be created.
eo: La dosiero ne povis esti kreita.

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj
