Word Link (7.x-2.21) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Class
hu: Osztály

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Except
hu: Kivéve

en: The file could not be created.
hu: A fájl nem hozható létre.

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Export to CSV file
hu: Exportálás CSV fájlba

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Import from file
hu: Importálás fájlból

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Override defaults
hu: Alapértelmezés felülbírálása
