Word Link (7.x-2.21) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Class
ja: クラス

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: CSV file
ja: CSV形式

en: Except
ja: 除く

en: The file could not be created.
ja: ファイルを作成できませんでした。

en: Word
ja: 単語

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別

en: Export to CSV file
ja: CSVファイルでエクスポート

en: Import from file
ja: ファイルからインポート

en: Default values
ja: デフォルト値

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Override defaults
ja: デフォルト設定の上書き
