Word Link (7.x-2.21) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Class
sk: Trieda

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Relationship
sk: Vzťah

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Except
sk: Okrem

en: The file could not be created.
sk: Súbor nie je možné vytvoriť.

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Export to CSV file
sk: Export do CSV súboru

en: Import from file
sk: Importovať zo súboru

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty

en: « , » (Comma)
sk: « , » (Čiarka)

en: « ; » (Semicolon)
sk: « ; » (Bodkočiarka)

en: «   » (Tabulation)
sk: «   » (Tabulátor)

en: «   » (Space)
sk: «   » (Medzera)

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Override defaults
sk: Nahradiť predvolené
