Word Link (7.x-2.21) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Word/Phrase
et: Sõna/fraas

en: Class
et: Klass

en: Relationship
et: Seos

en: The file could not be created.
et: Faili ei õnnestunud luua.

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Override defaults
et: Kirjuta vaikeväärtused üle
