Word Link (7.x-2.21) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Visibility
ru: Видимость

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Word/Phrase
ru: Слово/Фраза

en: The word or phrase you wish to convert to a link. This field is case sensitive.
ru: Слово или фраза, которую вы хотите преобразовать в ссылку. Это поле чувствительно к регистру.

en: URL Title
ru: Заголовок для URL

en: Class
ru: Класс

en: URL title
ru: Заголовок URL

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Relationship
ru: Связь

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: Except
ru: Кроме

en: The file could not be created.
ru: Невозможно создать файл.

en: Word
ru: Слово

en: Case sensitive
ru: Учитывать регистр

en: Export to CSV file
ru: Экспорт в CSV файл

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Default values
ru: Значения по умолчанию

en: Edit word
ru: Изменить

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Override defaults
ru: Переопределить
