WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Import
az: İmport

en: Update
az: Yeniləmə

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Posts
az: Postlar
