WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: @name's blog
bo: @name་ཡི་ཟིན་བྲིས
