WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Import
hr: Uvezi

en: Background
hr: Pozadina

en: Update
hr: Osvježi

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Operation
hr: Operacija

en: Attachments
hr: Privitci

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Posts
hr: Unosi

en: @name's blog
hr: Blog korisnika @name
