WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Development
id: Pengembangan

en: Email notification
id: Email pemberitahuan

en: Cancel
id: Batal

en: Comments
id: Komentar

en: Tags
id: Tag

en: Categories
id: Kategori

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Import
id: Impor

en: Update
id: Perbarui

en: Update options
id: Opsi pembaruan

en: Operation
id: Operasi

en: Attachments
id: Sisipan

en: No items selected.
id: Tidak ada item yang terpilih.

en: Posts
id: Pos

en: Complete
id: Selesai

en: @name's blog
id: Blog @name
