WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Import
km: នាំចូល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Posts
km: ប្រកាស

en: @name's blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ​របស់ %name
