WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд
