WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Categories
oc: Categorias

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Import
oc: Importar

en: Background
oc: Rèireplan

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Operation
oc: Operacion

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Posts
oc: Contribucions

en: @name's blog
oc: Lo blog de @name
