WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Complete
se: Gárvvis
