WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Categories
uk: Категорії

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Background
uk: Тло

en: Update
uk: Оновити

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Operation
uk: Дія

en: Attachments
uk: Вкладення

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Posts
uk: Дописи

en: Deleting
uk: Видалення

en: Complete
uk: Завершене

en: Authors
uk: Автори

en: Import settings
uk: Імпортувати параметри

en: Do not import
uk: Не імпортувати

en: Importing
uk: Імпортування

en: Immediate
uk: Негайно

en: @name's blog
uk: блоґ користувача @name

en: Blog URL
uk: URL блоґа

en: Import from a file
uk: Імпортувати з файлу
