WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Import
am: አስመጣ

en: Update
am: አዘምን

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች
