WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Import
ar: استيراد

en: Update
ar: تحديث

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Operation
ar: عملية

en: Attachments
ar: المرفقات

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Posts
ar: المحتوى

en: Complete
ar: تام

en: @name's blog
ar: مدونة @name
