WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Categories
cy: Categorïau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Update
cy: Diweddaru

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.

en: Posts
cy: Cofnodion

en: @name's blog
cy: blog @name
